HARMONOGRAM PRACY
zespołów nadzorujących część praktyczną egzaminu potwierdzającego kwalifikacje
w zawodzie sesja styczeń - luty  2017r.

 

9 stycznia  2017r. -  egzamin praktyczny
godz. 13:00 - obecność nauczycieli 12:15

kwalifikacja 

sala

 

1

Dorota Różańska- przewodniczący

E.20

w4

 

2

Ewa Hypta – Ryzner

 

3

Krystian Gliniak

 

9 stycznia 2016r.-  egzamin praktyczny

godz. 13:00 - obecność nauczycieli 12:15

kwalifikacja 

sala

 
 

1

Aleksandra Telichowska- przewodniczący

M.42

w12

 

2

Małgorzata Hałajko

 

9 stycznia  2017r. -  egzamin praktyczny
godz. 13:00 - obecność nauczycieli 12:15

kwalifikacja 

sala

 

1

Ireneusz Baran - przewodniczący

M.42

w15

 

2

Zbigniew Tokarski

 

25 stycznia 2017r.-  egzamin praktyczny

godz. 9:00 - obecność nauczycieli 8:15

kwalifikacja 

sala

 
 

1

Mariusz Skupień - przewodniczący

A.54

33

 

2

Justyna Kuczkowska

 

3

Przemysław Warecki - asystent techniczny

 

26 stycznia  2017r. -  egzamin praktyczny
godz. 12:00 - obecność nauczycieli 11:15

kwalifikacja 

sala

 
 

1

Jadwiga Bereza - przewodniczący

E.14

33

 

2

Wojciech Bartnik

 

3

Leszek Kobyliński - asystent techniczny

 

26 stycznia  2017r. -  egzamin praktyczny
godz. 12:00 - obecność nauczycieli 11:15

kwalifikacja 

sala

 
 

1

Andrzej Folwarczny- przewodniczący

E.14

34

 

2

Anna Szczerba

 

3

Robert Dębicki - asystent techniczny

 

26 stycznia  2017r. -  egzamin praktyczny
godz. 12:00 - obecność nauczycieli 11:15

kwalifikacja 

sala

 

1

Krzysztof Czerkas - przewodniczący

E.14

32

 

2

Joanna Gierczak

 

3

Marek Okarmus - nauczyciel wspomagający

 

4

Leszek Kobyliński - asystent techniczny

 

2 lutego  2017r. -  egzamin praktyczny
godz. 16:00 - obecność nauczycieli 15:15

kwalifikacja 

sala

 

1

Joanna Zarychta - przewodniczący

M.44

34

 

2

Barbara Kondracka

 

3

Robert Dębicki- asystent techniczny

 

10 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny

godz. 12:00 - obecność nauczycieli 11:15

kwalifikacja 

sala

 

1

Anna Zając- przewodniczący

A.55

37

 

2

Agnieszka Wyrzykowska - egzaminator

 

3

Grzegorz Telichowski - asystent techniczny

 

10 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny
godz. 16:00 - obecność nauczycieli 15:15

kwalifikacja 

sala

 

1

Artur Tutka - przewodniczący

A.55

37

 

2

Agnieszka Wyrzykowska - egzaminator

 

3

Grzegorz Telichowski - asystent techniczny

 

13 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny
godz. 9:00 - obecność nauczycieli 8:15

kwalifikacja 

sala

 

1

Paulina Baran - przewodniczący

E.02

w17

 

2

Marcin Kołodziej - egzaminator

 

3

Wiesław Szewczyk- asystent techniczny

 

13 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny
godz. 15:00 - obecność nauczycieli 14:15

kwalifikacja 

sala

 

1

Małgorzata Bednarz - przewodniczący

E.02

w17

 

2

Marcin Kołodziej - egzaminator

 

3

Wiesław Szewczyk- asystent techniczny

 

13 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny
godz. 12:00 - obecność nauczycieli 11:15

kwalifikacja 

sala

 

1

 Monika Rydzik- przewodniczący

E.12

33

 

2

Waldemar Kopciuch - egzaminator

 

3

Andrzej Ożyło - asystent techniczny

 

13 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny
godz. 16:00 - obecność nauczycieli 15:15

kwalifikacja 

sala

 

1

 Wiesław Zięba- przewodniczący

E.12

33

 

2

Waldemar Kopciuch - egzaminator

 

3

Andrzej Ożyło - asystent techniczny

 

14 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny


godz. 9:00 - obecność nauczycieli 8:15

kwalifikacja 

sala

 
 

1

Danuta Krasicka - przewodniczący

E.02

w17

 

2

Marcin Kołodziej - egzaminator

 

3

Wiesław Szewczyk- asystent techniczny

 

14 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny
godz. 15:00 - obecność nauczycieli 14:15

kwalifikacja 

sala

 

1

Dorota Łyczakowska- przewodniczący

E.02

w17

 

2

Marcin Kołodziej - egzaminator

 

3

Wiesław Szewczyk- asystent techniczny

 

14 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny
godz. 8:00 - obecność nauczycieli 7:15

kwalifikacja 

sala

 

1

 Piotr Czyż- przewodniczący

E.12

33

 

2

Waldemar Kopciuch - egzaminator

 

3

Andrzej Ożyło - asystent techniczny

 

14 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny
godz. 16:00 - obecność nauczycieli 15:15

kwalifikacja

sala

 

1

Agnieszka Bulińska - przewodniczący

E.12

33

 

2

Waldemar Kopciuch - egzaminator

 

3

Andrzej Ożyło - asystent techniczny

 

15 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny
godz. 9:00 - obecność nauczycieli 8:15

kwalifikacja

sala

 

1

Anna Ruman- przewodniczący

E.02

w17

 

2

Marcin Kołodziej - egzaminator

 

3

Wiesław Szewczyk- asystent techniczny

 

15 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny
godz. 15:00 - obecność nauczycieli 14:15

kwalifikacja

sala

 
 

1

Joanna Pióro- przewodniczący

E.06

w20

 

2

Marcin Kołodziej - egzaminator

 

3

Janusz Puszkarz- asystent techniczny

 

15 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny
godz. 12:00 - obecność nauczycieli 11:15

kwalifikacja

sala

 

1

Marek Hołowacz - przewodniczący

E.12

33

 

2

Waldemar Kopciuch - egzaminator

 

3

Andrzej Ożyło - asystent techniczny

 

15 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny
godz. 16:00 - obecność nauczycieli 15:15

kwalifikacja

sala

 

1

Jadwiga Hołówka- przewodniczący

E.12

33

 

2

Waldemar Kopciuch - egzaminator

 

3

Andrzej Ożyło - asystent techniczny

 

16 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny

godz. 9:00 - obecność nauczycieli 8:15

kwalifikacja

sala

 

1

Sylwia Orłowska- przewodniczący

E.10

w17

 

2

Marcin Kołodziej - egzaminator

 

3

Damian Korecki - asystent techniczny

 

16 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny
godz. 15:00 - obecność nauczycieli 14:15

kwalifikacja 

sala

 

1

Agnieszka Poczekajło - przewodniczący

E.10

w17

 

2

Marcin Kołodziej - egzaminator

 

3

Damian Korecki - asystent techniczny

 

16 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny
godz. 12:00 - obecność nauczycieli 11:15

kwalifikacja 

sala

 

1

Renata Kubas- przewodniczący

E.12

33

 

2

Waldemar Kopciuch - egzaminator

 

3

Andrzej Ożyło - asystent techniczny

 

17 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny
godz. 9:00 - obecność nauczycieli 8:15

kwalifikacja 

sala

 

1

Anna Pióro - przewodniczący

E.10

w17

 

2

Marcin Kołodziej - egzaminator

 

3

Damian Korecki - asystent techniczny

 

17 lutego 2017r.-  egzamin praktyczny
godz. 15:00 - obecność nauczycieli 14:15

kwalifikacja 

sala

 

1

Beata Pilek- przewodniczący

E.10

w17

 

2

Marcin Kołodziej - egzaminator

 

3

Damian Korecki - asystent techniczny