HARMONOGRAM PRACY
zespołów nadzorujących część pisemną egzaminu
potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie sesja styczeń-luty 2017r.

 

12 stycznia 2017-  EGZAMIN PISEMNY
przy komputerach
godz. 8:00 - obecność nauczycieli 7:15

kwalifikacja

sala

 
 

1

Jadwiga Hołówka - przewodniczący

 M.18

w5

 

2

Paweł Rajzer

 

3

Marek Okarmus - operator serwera

 

1

Piotr Przystasz - przewodniczący

 M.18

32

 

2

Maciej Sułkowski

 

3

Andrzej Ożyło - operator serwera

 

1

Krzysztof Czerkas - przewodniczący

 M.18

35

 

2

Anna Szczerba

 

3

Piotr Drabik - operator serwera

 

1

Andrzej Folwarczny - przewodniczący

A.54

34

 

2

Joanna    Włoch

 

3

Robert Dębicki - operator serwera

 

12 stycznia 2017-  EGZAMIN PISEMNY
przy komputerach
godz. 10:00 - obecność nauczycieli 9:15

kwalifikacja

sala

 

1

Przemysław Warecki - przewodniczący

M.44

w5

 

2

Joanna Gral-Grzywacz

 

3

Marek Okarmus - operator serwera

 

1

Wiesław Kutyła - przewodniczący

 M.44 E.02

32

 

2

Małgorzata Potocka-Chruszczyk

 

3

Andrzej Ożyło - operator serwera

 

1

Jadwiga Bereza - przewodniczący

E.02 E.12

35

 

2

Wojciech Bartnik

 

3

Piotr Drabik - operator serwera

 

1

Agnieszka Poczekajło - przewodniczący

E.12 A.25

33

 

2

Danuta Pyzik

 

3

Leszek Kobyliński - operator serwera

 

1

Anna Pióro - przewodniczący

E.12 A.25

34

 

2

Jonna Gierczak

 

3

Robert Dębicki - operator serwera

 

12 stycznia 2017-  EGZAMIN PISEMNY

przy komputerach

godz. 12:00 - obecność nauczycieli 11:15

kwalifikacja

sala

 
 

1

Beata Pilek - przewodniczący

M.42

w5

 

2

Joanna Gałuszka

 

3

Marek Okarmus - operator serwera

 

1

Dorota Różańska- przewodniczący

E.10

32

 

2

Edyta Rokoszyńska

 

3

Andrzej Ożyło - operator serwera

 

1

Marek Hołowacz - przewodniczący

M.42 M.12

33

 

2

Jerzy Strączkowski

 

3

Leszek Kobyliński - operator serwera

 

1

Piotr Czyż - przewodniczący

A.55

34

 

2

Zbigniew Tokarski

 

3

Robert Dębicki - operator serwera

 

12 stycznia 2017-  EGZAMIN PISEMNY
przy komputerach
godz. 14:00 - obecność nauczycieli 13:15

kwalifikacja

sala

 
 
 

1

Magdalena Czerkas - przewodniczący

E.20 E.14

w5

 

2

Iwona Zelwach

 

3

Marek Okarmus - operator serwera

 

1

Monika Fudali - przewodniczący

E.20

32

 

2

Marcin Czyż

 

3

Andrzej Ożyło - operator serwera

 

1

Sylwia Orłowska

E.20

35

 

2

Justyna Kuczkowska

 

3

Piotr Drabik - operator serwera

 

1

Zofia Kulnianin- przewodniczący

E.20 E.14

33

 

2

Małgrzata Hałajko

 

3

Leszek Kobyliński - operator serwera

 

1

Monika Benesz- przewodniczący

E.14

34

 

2

Maciej Mazurczak

 

3

Robert Dębicki - operator serwera

 

1

Renata Kubas - przewodniczący

E.14

w6

 

2

Zbigniew Szymański

 

3

Janusz Puszkarz - operator serwera